Автовокзал Сапаржай
электронный

Расписание автобусов Нур-Султан/Сапаржай - Степногорск, продажа билетов

Бағыт:
Р017 Нур-Султан/Сапаржай - Степногорск күн сайын
Посадка в:
Нур-Султан/Сапаржай Автовокзал «Сапаржай»
Аялдама:
Степногорск түзету
Бағасы:
2 000 тг.
Жол уақыты:
03:30 (212 км)
Жөнелту күні:
22.01.2020 түзету

Жолға шығу уақыты:

Жолға шығу Жағдайы Автобус, перевозчик
 08:15 Кетуі
ХЮНДАЙ 393УВ01
 09:30 Сатылмайды
ТОО Бак-Транс 2016
 11:00 Кетуі
МЕРСЕДЕС 753 ВS 01
 12:55 Кетуі
IVECO 626VNA01
 14:00 Кетуі
ХУНДАЙ 676SAA03
 16:30 Сату
МЕРСЕДЕС 737 PEA 03, ИП Гах С.М.
 18:45 Сату
*** 19, ИП Гах С.М.

Автобус орындары:

Жолға шығу уақыты
- Бос; - Бос емес; - Бронь;
Вы можете купить до 4-x мест на один заказ.
Купить билеты