Келу таблосы 26.06.2017 09:34
Бағыт Автобустың мем. нөмірі Келу уақыты
Петропавловск - Караганды 078AD09 4:27
Петропавловск 665AK02 5:22
Рудный 498 5:36
Лисаковск F106KM 6:52
Оскемен Z139CX 6:54
Омск 425AH01 7:09
Омск C744AS 7:14
Семей S180 VX 7:14
Павлодар - Екатеринбург 270AN14 7:17
Семей A130MPN 7:44
Акколь 230AO03 7:46
Михайловка C588UEM 7:51
Астраханка Z206LCM 8:05
Степняк 110ATA01 8:28
Алматы 035RA01 8:50
Жезказган M164CO 8:50
Коргалжын 462BBA01 8:51
Константиновка 259CZF01 9:06
Степногорск 469AA03 9:08
Акколь C699LWM 9:09
Ақпарат әр минут сайын жаңартылып отырады.