Кету таблосы 26.06.2017 09:33
кету уақыты Бағыт Орын саны Платформа Автобус нөмірі Мәртебе
09:20 Павлодар S538VX Кетті
09:30 Караганды 775BH01 Кетті
09:50 Степногорск Бар 469AA03 Кесте бойынша
10:00 Атбасар Бар Z860NFM Кесте бойынша
10:00 Караганды Бар M715CM Кесте бойынша
10:00 Коргалжын Жок 462BBA01 Кесте бойынша
10:30 Ерейментау Бар 810ВЕ02 Кесте бойынша
10:30 Жолымбет Автобустың берілмеуі
10:30 Караганды Бар 852NNA01 Кесте бойынша
10:30 Петропавловск Бар T004BC Кесте бойынша
11:00 Караганды Бар 695FVA 03 Кесте бойынша
11:00 Родина
11:00 Семей Бар S794MB Кесте бойынша
11:10 Степногорск Бар Z157PM Кесте бойынша
11:30 Караганды Бар 115AE01 Кесте бойынша
11:30 Кокшетау Бар 724POA01 Кесте бойынша
11:35 Караганды-П-Павловск Ауыстырылды
11:50 Коргалжын Бар 622AXA01 Кесте бойынша
11:50 Михайловка Бар C588UEM Кесте бойынша
12:00 Караганды Бар 664HXA03 Кесте бойынша
Ақпарат әр минут сайын жаңартылып отырады.