Кету таблосы 26.04.2017 12:03
кету уақыты Бағыт Орын саны Платформа Автобус нөмірі Мәртебе
11:50 Коргалжын 4 622AXA01 Кетті
12:00 Караганды Автобустың берілмеуі
12:10 Кокшетау-Семей Ауыстырылды
12:10 Наумовка Бар F035803 Кесте бойынша
12:30 Караганды Бар 748LVA01 Кесте бойынша
12:30 Родина
12:30 Семей-Кокшетау Ауыстырылды
12:40 Степногорск Бар 476AA03 Кесте бойынша
12:45 Астраханка Бар 842FDA01 Кесте бойынша
12:50 Ерейментау Бар Z339RAN Кесте бойынша
12:50 Киевка Бар 402PBA01 Кесте бойынша
12:50 Михайловка Бар C588UEM Кесте бойынша
13:00 Караганды Автобустың берілмеуі
13:00 Кокшетау Бар 397ATA03 Кесте бойынша
13:00 Коргалжын Бар 380PTA01 Кесте бойынша
13:00 Оскемен-1 Бар S538VX Кесте бойынша
13:20 Акколь Бар 230AO03 Кесте бойынша
13:30 Караганды Бар 362OSA Кесте бойынша
13:40 Шантюбе Бар 392CHA 03 Кесте бойынша
14:00 Алматы Бар 654AA05 Кесте бойынша
Ақпарат әр минут сайын жаңартылып отырады.