Кету таблосы 23.03.2017 14:12
кету уақыты Бағыт Орын саны Платформа Автобус нөмірі Мәртебе
14:00 Алматы 9 653AA05 Кетті
14:00 Ерейментау 5 289MUA01 Кетті
14:00 Караганды 564AR09 Кетті
14:00 Степногорск 6 C371BK Кетті
14:20 Кокшетау 695AO01 Кетті
14:30 Караганды 553AR09 Кетті
14:30 Коргалжын C716PHM Кетті
14:50 Омск Бар С473ЗУХ55 Кесте бойынша
14:55 Астраханка Бар 949DDA03 Кесте бойынша
15:00 Акколь Бар C454NKM Кесте бойынша
15:00 Караганды Бар 553AR09 Кесте бойынша
15:00 Степногорск Бар C948BL Кесте бойынша
15:05 Павлодар Автобустың берілмеуі
15:10 Щербаковское Жок M791DB Кесте бойынша
15:20 Караганды-Екатеринбург Бар 752DH09 Кесте бойынша
15:30 Державинка Бар Z087HMM Кесте бойынша
15:30 Изобильный Бар 320ONE01 Кесте бойынша
15:30 Караганды
16:00 Балхаш Бар M782PBM Кесте бойынша
16:00 Караганды
Ақпарат әр минут сайын жаңартылып отырады.