Кету таблосы 25.02.2017 01:21
кету уақыты Бағыт Орын саны Платформа Автобус нөмірі Мәртебе
05:45 П-Павловск-Караганда
06:40 Павлодар-П-павловск Автобустың берілмеуі
07:00 Караганды Автобустың берілмеуі
07:00 Степногорск
07:30 Караганды Бар 852NNA01 Кесте бойынша
07:40 П-Павловск-Павлодар
08:00 Караганды Автобустың берілмеуі
08:20 Кокшетау Бар 186NTA01 Кесте бойынша
08:25 Степногорск
08:30 Караганды Бар 157RCA01 Кесте бойынша
09:00 Караганды Автобустың берілмеуі
09:05 Кокшетау Бар 163AMA01 Кесте бойынша
09:20 Павлодар Бар S794MB Кесте бойынша
09:30 Караганды Бар 748LVA01 Кесте бойынша
09:50 Степногорск
10:00 Атбасар Бар 592МСА01 Кесте бойынша
10:00 Караганды Автобустың берілмеуі
10:00 Коргалжын Бар 462BBA01 Кесте бойынша
10:30 Ерейментау Бар 810ВЕ02 Кесте бойынша
10:30 Жолымбет
Ақпарат әр минут сайын жаңартылып отырады.