Кету таблосы 20.01.2017 11:38
кету уақыты Бағыт Орын саны Платформа Автобус нөмірі Мәртебе
11:30 Караганды Ауыстырылды
11:35 Караганды-П-Павловск Ауыстырылды
11:50 Коргалжын Жок 4 039VAZ03 Кесте бойынша
12:00 Караганды Бар 063AEA01 Кесте бойынша
12:10 Кокшетау-Семей Ауыстырылды
12:10 Наумовка Бар F035803 Кесте бойынша
12:30 Караганды Бар 043OUA01 Кесте бойынша
12:30 Родина
12:30 Семей-Кокшетау Ауыстырылды
12:40 Степногорск Бар 476AA03 Кесте бойынша
12:45 Астраханка Бар Z206LCM Кесте бойынша
12:50 Ерейментау Жок 704MLA01 Кесте бойынша
12:50 Киевка Бар 402PBA01 Кесте бойынша
12:50 Михайловка Бар C588UEM Кесте бойынша
13:00 Караганды Ауыстырылды
13:00 Кокшетау Бар 397ATA03 Кесте бойынша
13:00 Коргалжын Бар 289MUA01 Кесте бойынша
13:00 Оскемен-1 Бар S538VX Кесте бойынша
13:20 Акколь Бар 230AO03 Кесте бойынша
13:30 Караганды Бар 852NNA01 Кесте бойынша
Ақпарат әр минут сайын жаңартылып отырады.