Кету таблосы 25.05.2017 12:42
кету уақыты Бағыт Орын саны Платформа Автобус нөмірі Мәртебе
12:30 Караганды 157RCA01 Кетті
12:30 Родина Автобустың берілмеуі
12:30 Семей-Кокшетау Ауыстырылды
12:40 Степногорск Бар 476AA03 Кесте бойынша
12:45 Астраханка Бар 949DDA03 Кесте бойынша
12:50 Ерейментау Бар Z339RAN Кесте бойынша
12:50 Киевка Бар 402PBA01 Кесте бойынша
12:50 Михайловка C588UEM Кетті
13:00 Караганды Бар 664HXA03 Кесте бойынша
13:00 Кокшетау Бар 397ATA03 Кесте бойынша
13:00 Коргалжын Бар 380PTA01 Кесте бойынша
13:00 Оскемен-1 Бар 307AP16 Кесте бойынша
13:20 Акколь Бар 230AO03 Кесте бойынша
13:30 Караганды Автобустың берілмеуі
13:40 Шантюбе Бар C970NVM Кесте бойынша
14:00 Алматы Бар 360BD01 Кесте бойынша
14:00 Ерейментау Бар 961LBA03 Кесте бойынша
14:00 Караганды
14:00 Степногорск Бар C294PLM Кесте бойынша
14:20 Кокшетау Бар 695AO01 Кесте бойынша
Ақпарат әр минут сайын жаңартылып отырады.