Автовокзал Сапаржай
электронный

Расписание автобусов Астана/Сапаржай - Қарағанды, бронирование мест

Бағыт:
А100/2 Астана/Сапаржай - Қарағанды күн сайын
Аялдама:
Қарағанды түзету
Бағасы:
1 500 тг.
Жол уақыты:
04:02 (219 км)
Жөнелту күні:
25.03.2019 түзету

Жолға шығу уақыты:

Жолға шығу Жағдайы Автобус, перевозчик
 14:30 Кетуі
SANOS M413DH, ТОО Автобусный парк №3 - Караганда
 15:00 Сатылмайды
*** (13) ***, ТОО Автобусный парк №3 - Караганда
 15:30 Кетуі
СЕТРА m715cm, ТОО Автобусный парк №3 - Караганда
 16:00 Кетуі
YUTONG M906DC, ТОО Сапар
 16:30 Сатылмайды
*** (13) ***, ТОО Автобусный парк №3 - Караганда
 17:00 Кетуі
IVECO 774АО09, ТОО Сапар
 17:30 Кетуі
МЕРСЕДЕС м 113bs, ТОО Автобусный парк №3 - Караганда
 18:00 Сатылмайды
*** (13) ***, ТОО Автобусный парк №3 - Караганда
 18:30 Кетуі
VOLKSWAGEN CRAFTER 088OCA09, ТОО Сапар
 19:30 Кетуі
ЮТОНГ 062au09, ТОО Автобусный парк №3 - Караганда

Автобус орындары:

Жолға шығу уақыты
- Бос; - Бос емес; - Бронь;
Вы можете забронировать до 4-x мест на один заказ.
Орын брондау