Автовокзал Сапаржай
электронный

Расписание автобусов Нур-Султан/Сапаржай - Степногорск, продажа билетов

Бағыт:
Р017 Нур-Султан/Сапаржай - Степногорск күн сайын
Аялдама:
Степногорск түзету
Бағасы:
2 000 тг.
Жол уақыты:
03:30 (212 км)
Жөнелту күні:
26.05.2019 түзету

Жолға шығу уақыты:

Жолға шығу Жағдайы Автобус, перевозчик
 07:00 Кетуі
МЕРСЕДЕС 157, ТОО Бак-Транс 2016
 08:15 Кетуі
МЕРСЕДЕС 459 ВS 01, ТОО АБИ-Астана
 11:00 Кетуі
МЕРСЕДЕС 591uza01, ТОО Вента
 12:40 Кетуі
МЕРСЕДЕС 595VCZ10, ТОО Бак-Транс 2016
 14:00 Кетуі
МЕРСЕДЕС 868PVA03, ИП Гах С.М.
 16:30 Кетуі
HYUNDAI 358 PBA 03, ИП Гах С.М.
 18:45 Кетуі
ВАНХОЛ 630 NTM, ИП Гах С.М.

Автобус орындары:

Жолға шығу уақыты
- Бос; - Бос емес; - Бронь;
Вы можете купить до 4-x мест на один заказ.
Купить билеты