Автовокзал Сапаржай
электронный

Расписание автобусов Астана/Сапаржай - Степногорск, бронирование мест

Бағыт:
Р017 Астана/Сапаржай - Степногорск күн сайын
Аялдама:
Степногорск түзету
Бағасы:
2 000 тг.
Жол уақыты:
03:31 (212 км)
Жөнелту күні:
23.01.2019 түзету

Жолға шығу уақыты:

Жолға шығу Жағдайы Автобус, перевозчик
 07:00 Сатылмайды
*** (40) ***, ТОО Ер-Транс Авто
 08:15 Сату
СЕТРА m493da, ТОО АБИ-Астана
 09:30 Сату
ИВЕКО 115ae 01, ТОО АБИ-Астана
 10:45 Сату
МЕРСЕДЕС 558WUA01, ТОО Вента
 11:45 Сату
IVECO 626VNA01, ТОО Бак-Транс 2016
 14:00 Сату
ВАНХОЛ 630 NTM, ИП Гах С.М.
 16:30 Сату
МЕРСЕДЕС 868, ИП Гах С.М.
 17:40 Сату
*** (40) ***, ТОО Степногорскавтотранс
 18:45 Сату
МЕРСЕДЕС 868, ИП Гах С.М.

Автобус орындары:

Жолға шығу уақыты
- Бос; - Бос емес; - Бронь;
Вы можете забронировать до 4-x мест на один заказ.
Орын брондау