Автовокзал Сапаржай
электронный

Расписание автобусов Астана/Сапаржай - Степногорск, бронирование мест

Бағыт:
Р017 Астана/Сапаржай - Степногорск күн сайын
Аялдама:
Степногорск түзету
Бағасы:
2 000 тг.
Жол уақыты:
03:31 (212 км)
Жөнелту күні:
16.11.2018 түзету

Жолға шығу уақыты:

Жолға шығу Жағдайы Автобус, перевозчик
 07:00 Сатылмайды
*** (40) ***
 08:15 Сату
ЮТОНГ 116bm01
 09:30 Сату
ЮТОНГ 522 bp 01
 10:45 Сату
МЕРСЕДЕС 868 вев05
 11:45 Сату
МЕРСЕДЕС 250HAA10
 14:00 Сату
*** (40) ***
 15:10 Сатылмайды
*** (40) ***
 16:30 Сату
 17:40 Сату
*** (40) ***
 18:45 Сату
МЕРСЕДЕС 737 PEA 03
 19:45 Сатылмайды
*** (40) ***

Автобус орындары:

Жолға шығу уақыты
- Бос; - Бос емес; - Бронь;
Вы можете забронировать до 4-x мест на один заказ.
Орын брондау