Автовокзал Сапаржай
электронный

Расписание автобусов Нур-Султан/Сапаржай - Қорғалжын, продажа билетов

Бағыт:
Р011 Нур-Султан/Сапаржай - Қорғалжын күн сайын
Аялдама:
Қорғалжын түзету
Бағасы:
1 000 тг.
Жол уақыты:
02:07 (134 км)
Жөнелту күні:
26.05.2019 түзету

Жолға шығу уақыты:

Жолға шығу Жағдайы Автобус, перевозчик
 10:00 Кетуі
ГАЗЕЛЬ 462 ВВА, ТОО Каусар-Мартебе
 11:50 Кетуі
ГАЗЕЛЬ 419EMA03, ТОО Каусар-Мартебе
 13:00 Кетуі
ГАЗЕЛЬ 380PTA01, ТОО Каусар-Мартебе
 14:30 Кетуі
ГАЗель 208 ооа 03, ТОО Каусар-Мартебе
 16:00 Кетуі
FAW 918АОА03, ТОО Каусар-Мартебе
 17:00 Кетуі
ГАЗель 980оеа03, ТОО Каусар-Мартебе
 18:40 Кетуі
ГАЗель c550utm, ТОО Каусар-Мартебе
 19:40 Кетуі
ГАЗЕЛЬ 506, ТОО Каусар-Мартебе

Автобус орындары:

Жолға шығу уақыты
- Бос; - Бос емес; - Бронь;
Вы можете купить до 4-x мест на один заказ.
Купить билеты