Автовокзал Сапаржай
электронный

Расписание автобусов Астана/Сапаржай - Қорғалжын, бронирование мест

Бағыт:
Р011 Астана/Сапаржай - Қорғалжын күн сайын
Аялдама:
Қорғалжын түзету
Бағасы:
1 000 тг.
Жол уақыты:
02:13 (134 км)
Жөнелту күні:
16.11.2018 түзету

Жолға шығу уақыты:

Жолға шығу Жағдайы Автобус, перевозчик
 10:00 Сату
ГАЗЕЛЬ 462 ВВА
 11:50 Сату
МЕРСЕДЕС 622axa01
 13:00 Сату
ГАЗель 380pta01
 14:30 Сату
ГАЗель 419ema03
 16:00 Сату
FAW 918АОА03
 17:00 Сату
ГАЗель 039vaz03
 18:40 Сату
ГАЗель c550utm
 19:40 Сату
ГАЗЕЛЬ 506

Автобус орындары:

Жолға шығу уақыты
- Бос; - Бос емес; - Бронь;
Вы можете забронировать до 4-x мест на один заказ.
Орын брондау