Автовокзал Сапаржай
электронный

Расписание автобусов Нур-Султан/Сапаржай - Қорғалжын, продажа билетов

Бағыт:
Р011 Нур-Султан/Сапаржай - Қорғалжын күн сайын
Посадка в:
Нур-Султан/Сапаржай Автовокзал «Сапаржай»
Аялдама:
Қорғалжын түзету
Бағасы:
1 000 тг.
Жол уақыты:
02:00 (134 км)
Жөнелту күні:
02.07.2020 түзету

Жолға шығу уақыты:

Жолға шығу Жағдайы Автобус, перевозчик
 10:00 Кетуі
ГАЗЕЛЬ 462 ВВА
 11:50 Кетуі
МЕРСЕДЕС 622axa01
 13:00 Кетуі
ГАЗЕЛЬ 380PTA01
 14:30 Кетуі
ГАЗель 980оеа03
 16:00 Кетуі
ГАЗЕЛЬ 419EMA03
 17:00 Кетуі
ГАЗель 039vaz03
 18:40 Сатылмайды
ГАЗель 208 ооа 03, ТОО Каусар-Мартебе
 19:40 Кетуі
ГАЗЕЛЬ C 506 PSM

Автобус орындары:

Жолға шығу уақыты
- Бос; - Бос емес; - Бронь;
Вы можете купить до 4-x мест на один заказ.
Купить билеты