Автовокзал Сапаржай
электронный

Расписание автобусов Нур-Султан/Сапаржай - Қорғалжын, продажа билетов

Бағыт:
Р011 Нур-Султан/Сапаржай - Қорғалжын күн сайын
Посадка в:
Нур-Султан/Сапаржай Автовокзал «Сапаржай»
Аялдама:
Қорғалжын түзету
Бағасы:
1 000 тг.
Жол уақыты:
02:00 (134 км)
Жөнелту күні:
22.11.2019 түзету

Жолға шығу уақыты:

Жолға шығу Жағдайы Автобус, перевозчик
 10:00 Сату
ГАЗЕЛЬ 462 ВВА, ТОО Каусар-Мартебе
 11:50 Сату
МЕРСЕДЕС 622axa01, ТОО Каусар-Мартебе
 13:00 Сату
ГАЗЕЛЬ 380PTA01, ТОО Каусар-Мартебе
 14:30 Сату
ГАЗель 980оеа03, ТОО Каусар-Мартебе
 16:00 Сату
FAW 918АОА03, ТОО Каусар-Мартебе
 17:00 Сату
ГАЗель 039vaz03, ТОО Каусар-Мартебе
 18:40 Сату
ГАЗель c550utm, ТОО Каусар-Мартебе
 19:40 Сату
ГАЗЕЛЬ 506, ТОО Каусар-Мартебе

Автобус орындары:

Жолға шығу уақыты
- Бос; - Бос емес; - Бронь;
Вы можете купить до 4-x мест на один заказ.
Купить билеты