Автовокзал Сапаржай
электронный

Расписание автобусов Нур-Султан/Сапаржай - Қарағанды, продажа билетов

Бағыт:
А100 Нур-Султан/Сапаржай - Қарағанды күн сайын
Посадка в:
Нур-Султан/Сапаржай Автовокзал «Сапаржай» түзету
Аялдама:
Қарағанды түзету
Бағасы:
2 000 тг.
Жол уақыты:
04:02 (218 км)
Жөнелту күні:
19.09.2019 түзету

Жолға шығу уақыты:

Жолға шығу Жағдайы Автобус, перевозчик
 07:00 Кетуі
МЕРСЕДЕС 250HAA10, ТОО Автобусный парк Вента
 07:30 Сатылмайды
МЕРСЕДЕС 402PBA01, ТОО Автобусный парк Вента
 08:00 Кетуі
МЕРСЕДЕС 557AWA, ТОО Автобусный парк Вента
 08:30 Сатылмайды
МЕРСЕДЕС 402PBA01, ТОО Автобусный парк Вента
 09:00 Кетуі
МЕРСЕДЕС 591uza01, ТОО Автобусный парк Вента
 09:30 Сатылмайды
МЕРСЕДЕС 402PBA01, ТОО Автобусный парк Вента
 10:00 Кетуі
МЕРСЕДЕС 753 ВS 01, ТОО Автобусный парк Вента
 10:30 Кетуі
MERSEDES-BENZ 752 WCA 01, ТОО Автобусный парк Вента
 11:00 Сатылмайды
МЕРСЕДЕС 402PBA01, ТОО Автобусный парк Вента
 11:30 Кетуі
МЕРСЕДЕС 157rca01, ТОО Автобусный парк Вента
 12:00 Кетуі
МЕРСЕДЕС 594vka01, ТОО Автобусный парк Вента
 12:30 Сатылмайды
МЕРСЕДЕС 402PBA01, ТОО Автобусный парк Вента
 13:00 Кетуі
МЕРСЕДЕС 584VCZ14, ТОО Автобусный парк Вента
 13:30 Кетуі
МЕРСЕДЕС 454 ХТА 01, ТОО Автобусный парк Вента
 14:00 Кетуі
МЕРСЕДЕС 034НЕ09, ТОО Манас

Автобус орындары:

Жолға шығу уақыты
- Бос; - Бос емес; - Бронь;
Вы можете купить до 4-x мест на один заказ.
Купить билеты