Автовокзал Сапаржай
электронный

Расписание автобусов Нур-Султан/Сапаржай - Қарағанды, продажа билетов

Бағыт:
А100 Нур-Султан/Сапаржай - Қарағанды күн сайын
Посадка в:
Нур-Султан/Сапаржай Автовокзал «Сапаржай»
Аялдама:
Қарағанды түзету
Бағасы:
2 000 тг.
Жол уақыты:
04:02 (218 км)
Жөнелту күні:
02.07.2020 түзету

Жолға шығу уақыты:

Жолға шығу Жағдайы Автобус, перевозчик
 07:00 Сатылмайды
ТОО Автобусный парк Вента
 07:30 Сатылмайды
ТОО Автобусный парк Вента
 08:00 Сатылмайды
ТОО Автобусный парк Вента
 08:30 Сатылмайды
ТОО Автобусный парк Вента
 09:00 Сатылмайды
МЕРСЕДЕС 591 UZA 01, ТОО Автобусный парк Вента
 09:30 Кетуі
МЕРСЕДЕС 591 UZA 01
 10:00 Сатылмайды
ТОО Автобусный парк Вента
 10:30 Сатылмайды
МЕРСЕДЕС 817 YAZ 01, ТОО Автобусный парк Вента
 11:00 Кетуі
МЕРСЕДЕС 817 YAZ 01
 11:30 Сатылмайды
ТОО Автобусный парк Вента
 12:00 Кетуі
МЕРСЕДЕС 157RCA01
 12:30 Сатылмайды
ТОО Автобусный парк Вента
 13:00 Кетуі
МЕРСЕДЕС 584VCZ14
 13:30 Сатылмайды
МЕРСЕДЕС 584VCZ14, ТОО Автобусный парк Вента

Автобус орындары:

Жолға шығу уақыты
- Бос; - Бос емес; - Бронь;
Вы можете купить до 4-x мест на один заказ.
Купить билеты