Автовокзал Сапаржай
электронный

Расписание автобусов Астана/Сапаржай - Қарағанды, бронирование мест

Бағыт:
А100 Астана/Сапаржай - Қарағанды күн сайын
Аялдама:
Қарағанды түзету
Бағасы:
2 000 тг.
Жол уақыты:
04:02 (218 км)
Жөнелту күні:
23.01.2019 түзету

Жолға шығу уақыты:

Жолға шығу Жағдайы Автобус, перевозчик
 07:00 Сату
MERSEDES-BENZ 795 BAZ 01, ТОО Автобусный парк Вента
 07:30 Сатылмайды
МЕРСЕДЕС 402PBA01, ТОО Автобусный парк Вента
 08:00 Сату
МЕРСЕДЕС 454 ХТА 01, ТОО Автобусный парк Вента
 08:30 Сатылмайды
МЕРСЕДЕС 402PBA01, ТОО Автобусный парк Вента
 09:00 Сату
МЕРСЕДЕС 591uza01, ТОО Автобусный парк Вента
 09:30 Сатылмайды
МЕРСЕДЕС 402PBA01, ТОО Автобусный парк Вента
 10:00 Сату
МЕРСЕДЕС 753 ВS 01, ТОО Автобусный парк Вента
 10:30 Сату
МЕРСЕДЕС 157rca01, ТОО Автобусный парк Вента
 11:00 Сату
МЕРСЕДЕС 723swa01, ТОО Автобусный парк Вента
 11:30 Сату
МЕРСЕДЕС 402PBA01, ТОО Автобусный парк Вента
 12:00 Сату
МЕРСЕДЕС 594vka01, ТОО Автобусный парк Вента
 12:30 Сатылмайды
МЕРСЕДЕС 402PBA01, ТОО Автобусный парк Вента
 13:00 Сату
МЕРСЕДЕС 606VHA01, ТОО Автобусный парк Вента
 13:30 Сату
MERSEDES-BENZ 752 WCA 01, ТОО Автобусный парк Вента

Автобус орындары:

Жолға шығу уақыты
- Бос; - Бос емес; - Бронь;
Вы можете забронировать до 4-x мест на один заказ.
Орын брондау