Автовокзал Сапаржай
электронный

Расписание автобусов Астана/Сапаржай - Қарағанды, бронирование мест

Бағыт:
А100 Астана/Сапаржай - Қарағанды күн сайын
Аялдама:
Қарағанды түзету
Бағасы:
2 000 тг.
Жол уақыты:
04:31 (225 км)
Жөнелту күні:
16.11.2018 түзету

Жолға шығу уақыты:

Жолға шығу Жағдайы Автобус, перевозчик
 07:00 Кетуі
МЕРСЕДЕС 024SDZ01
 07:30 Сатылмайды
МЕРСЕДЕС 402
 08:00 Сату
МЕРСЕДЕС 980mcz01
 08:30 Сатылмайды
МЕРСЕДЕС 402
 09:00 Сату
МЕРСЕДЕС 753 ВS 01
 09:30 Сатылмайды
МЕРСЕДЕС 402
 10:00 Сату
МЕРСЕДЕС 591uza01
 10:30 Сату
МЕРСЕДЕС 795 baz 01
 11:00 Сату
МЕРСЕДЕС 550 HWA14
 11:30 Сату
МЕРСЕДЕС 752 wca 01
 12:00 Сату
МЕРСЕДЕС 606VHA01
 12:30 Сатылмайды
МЕРСЕДЕС 402
 13:00 Сату
МЕРСЕДЕС 034ааz01
 13:30 Сату
МЕРСЕДЕС 402PBA01

Автобус орындары:

Жолға шығу уақыты
- Бос; - Бос емес; - Бронь;
Вы можете забронировать до 4-x мест на один заказ.
Орын брондау